You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SU6 TASARIM

Hakkımızda

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLERLE YANINIZDAYIZ.

Ajansınız değil,
çözüm
ortağınızız.

Su6 İç Mimarlık ve Görsel Tasarım ofisimizin temelleri 2011 yılında atılmıştır. İç Mimarlık tasarım ve uygulama, A’dan Z’ye görsel tasarım, kurumsal kimlik,animasyon,re-touching , post produksiyon ve oyun geliştirme gibi farklı uzmanlık alanları ile çözüm ortağı olarak hayatına devam etmektedir.

Farklı sektörlerin dev firmalarına ATL ve BTL pazarlama iletişimlerinde proaktif olarak danışmanlık hizmeti vermektedir.

KURUMUNUZA ÖZEL

Hizmetlerimiz

Tasarım

İstediğiniz tasarım dünyasını anlıyor, tasarım kurallarınız çerçevesinde kalarak tüm grafik tasarımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

3D Modelleme

Yüksek bütçelerle ve zorlu koşullar altında gerçekleştirilen fotograf çekimlerine ihtiyacınız yok. Veya yüzlerce ürününüzün tek tek fotoğraflarının arşivlenmesine de. Ambalajlarınızı farklı açılardan üç boyutlu olarak modelleyebilir, dilediğiniz açıdan render alabiliriz.

Karakter Animasyonu

Markanızın mesajlarını destekleyecek, tüm kampanya ve etkinliklerinizde kullanabileceğiniz karakterleri sizin için tasarlıyor, mesajlarınızı çizimlerimiz aracılığı ile hedef kitlenize ulaştırmanızı sağlıyoruz.

BİZ KİMİZ ?

Ekimiz ile Tanışın

SU6'NIN

Farkı Nedir ?

Bütçeniz ve zamanınız sizin kadar, bizim için de kıymetlidir. Çalıştığımız projelerde işimize, dışarıdan hizmet veren bir ajans olarak değil, partnerimizin bünyesinde çalışan bir ekip üyesi olarak bakarız. Gelen talepleri çok yönlü değerlendirir, zamanın ötesindeki teknolojik gelişmeleri veya teknikleri müşterilerimiz ile paylaşır, sektörlerinde öncü olmalarını sağlarız.

Tasarımın yanı sıra 3d-CGI, Post Production, Creative Retouching gibi dijital sunum teknikleriyle optimum zamanda farklı fikirler üretip, bu fikirleri sanatsal dokunuşlarla ifadeye dönüştürmek, yenilikçi yaklaşımımızla beklentilerinizin üzerinde işler teslim ederiz.